نظر:
با سلام چرا نظام پیشنهادت جهت اعضا و سهامداران را فعال نمیکنید
پاسخ:
ضمن قدردانی از شما این امردردستورکارقرارداردولی درحال حاضرهم می توانید لطف بفرمایید وازهمین بخش سخن خریداران که منعکس کننده سخنان شماست بهره گیرید


نظر:
باتشکر از تغییرو تحول مثبت در روند شرکت تعاونی و زحمات کشیده شده اخیر یک مورد که هنوز جای کار دارد و بنده همواره مد نظرم بوده و اخیرا نیز که مراجعه نمودم باز به چشم خود دیدم را به عرض میرسانم و آن نامنظم بودن برچسب های قیمت در طبقات اجناس چیده شده بود . برای پیداکردن قیمت یک جنس باید خیلی جستجو کرد و بعضا ناامید از جستجو میشدی
پاسخ:
ضمن قدردانی ازجنابعالی شمارابه دیدن وب سایت فروش شرکت تعاونیwww.9514050.irدعوت می نماییم وتذکر شما به مدیرفروشگاه جهت اصلاح ابلغ شد.


نظر:
با سلام . شهرضا و دهاقان با داشتن نفرات زیاد ذوب آهنی و قراردادمستقیم و باز نشسته فاقد شرکت تعاونی می باشد که برای خرید ویا امورات دیگر باید مسافت زیادی را طی کنند که به اصفهان یا مبارکه بروند آیا در آینده اقدامی در این مورد انجام می دهید؟
پاسخ:
ضمن قدردانی از شما،سوال جنابعالی جهت اخذ پاسخ به مدیرعامل محترم شرکت ارجاع شدوپس ازدریافت ازهمین طریق تطلاع رسانی می گردد.لطفا ازسایت جدیدشرکتwww.9514050.irبازدیدفرمایید.درانتظار اظهارنظر شما هستیم.


نظر:
جهت شهر فولاد شهر كه تعداد زيادي از پرسنل ذوب آهن در آهن سكونت دارند ني مركز پخت بيرون بر داير مي نمائيد ؟
پاسخ:
ضمن قدردانی از جنابعالی به اطلاع می رساندبه یاری خداوندمتعال درآینده نزدیک خبرهای خوبی برای شما خواهیم داشت.


نظر:
با سلام چگوني عضويت در فروشگاههاي طرف قرارداد را توضيح دهيد. باتشكر
پاسخ:
باسلام و تشكر از سوال مطرخ شده در صورتي كه سهامدار شركت تعاوني باشيد با دريافت آدرس فروشگاههاي طرف قرارداد (يا از وب سايت يا مراجه به تعاوني يا با تماس به بخش كالاي قسطي ) به فروشگاه مورد نظر مراجعه و پيش فاكتور كالا را دريافت و سپس مراجعه به دفتر مركزي وتكميل فرم قسطي و تاييد پيش فاكتور و ارائه آن به فروشگاه مورد نظر كالا را دريافت نماييد . لازم بذكر است ممكن است در چند ماه آينده با صدور كارت هاي اعتباري تعاوني روال فوق تغيير و نياز به مراجعه به تعاوني جهت تكميل فرم نباشد .